Venkovní výtahy

REKONSTRUKCE VENKOVNÍCH VÝTAHŮ

Máte u vás u domu přistavěný venkovní výtah, který již dosluhuje?
Zatéká vám do výtahové šachty? Váš výtah je stále v poruše a vy tak často chodíte pouze po schodech?
Máte příliš malou kabinu, do které se sotva vejde nákup, ale nikoliv váš dětský kočárek nebo kolo?
Ozvěte se nám!

Na místo osobně přijedeme, vše si poctivě zaměříme a se zaujetím vyslechneme vaše přání, požadavky, podněty. Následně vám nezávazně připravíme Projektové řešení přímo na míru.

V případě, že bude možné vybírat alespoň ze dvou možných řešení, připravíme vám samozřejmě obě varianty. A to včetně naší podrobné Porovnávací tabulky, abyste ihned věděli, v čem se obě námi nabízené a možné varianty řešení vzájemně liší.

Víme, jaké podklady a důležité dokumenty je třeba mít pro co nejjednodušší vyřízení Ohlášení stavby. Jsme si jistí, protože máme bohaté osobní zkušenosti s vyřízením všech nezbytných povolení a souhlasů (práce Projektového manažera), a to i v takových lokalitách, jako je Praha 1, Praha 2..

Navíc nabízíme kvalitní český výtah a propracovaný systém modernizace s rekordní dobou výměny, včetně všech nutných stavebních úprav, souvisejících s výměnou šachetních dveří na všech obytných podlažích, úpravami prohlubně výtahu i vlastní výtahové šachty včetně jejího případného a možného zvětšení.

Také chceme zmínit, že výtahy, které dodáváme a montujeme, jsou přirozeně uzpůsobeny i do velmi atypických prostor (nízká patra, nepravidelné tvary výtahové šachty, příliš úzké rozměry, atp.).
Zkrátka a jednoduše: poradíme si!

Všechny související stavební práce u nás provádějí zruční a vyučení řemeslníci s dlouholetou zkušeností a praxí v oboru.
Dlouhodobě dáváme práci českým lidem, kteří pochází z chudších regionů Středních a Jižních Čech a kteří si umí vážit své práce, kterou díky vám mají.. Děkujeme vám!

Potřebujete i vy s návrhem pomoci? Ozvěte se nám, jsme tu přece pro vás! Odborně vám poradíme!

————————————————————————
Nemáte dosud vyřešené financování vašeho výtahu?
Napište si o možnosti.gray-bggray-bggray-bg
gray-bggray-bggray-bg

 

VÝSTAVBA ZCELA NOVÝCH VENKOVNÍCH VÝTAHŮ

Chybí vám výtah? Nosíte těžké nákupy stále po schodech, o kočárku ani nemluvě? Plánujete zakoupit půdní prostory, a již nyní víte, že budete výtah zcela jistě potřebovat?
Nenechávejte nic na poslední chvíli: některé komplikace ze strany dotčených úřadů by mohly výstavbu výtahu úplně zmařit.
Neváhejte a ozvěte se nám!

Také k vám na místo osobně přijedeme, vše si poctivě zaměříme a se zaujetím vyslechneme vaše přání, požadavky, podněty. Následně vám připravíme to nejlepší možné řešení výstavby nového výtahu. Máme bohaté zkušenosti, ukážeme vám, jaké naše realizace již proběhly ve vašem blízkém okolí, můžete se inspirovat, posoudit vaše představy a reálné výsledky.

Víme, jak co nejjednodušeji vyřídit Stavební povolení v Praze, a to včetně nejnáročnějších osobních jednáních na Úřadu Památkové péče. Víme, jaké podklady požadují, co je pro ně přednostní a prioritní. Také chceme zmínit, že výtahy, které dodáváme a montujeme, jsou přirozeně uzpůsobeny i do velmi atypických prostor (nízká patra, nepravidelné tvary šachty a příliš úzké rozměry).

Všechny související stavební práce u nás provádějí zruční a vyučení řemeslníci s dlouholetou zkušeností a praxí v oboru. Již jsme prováděli tak náročné práce, jako nejrůznější založení dna výtahové prohlubně v památkově chráněných objektech, zejména na Praze 1 – Starém i Novém Městě. S tím vším si umíme poradit: navrhnout, vyprojektovat, vyřídit všechna povolení a souhlasy, nakonec postavit a zkolaudovat.


Nejčastější potíže, které vám pomáháme řešit:

  • V památkově chráněných objektech umístění a vzhled výtahu
  • Chybějící stavební podklady a souhlasy
  • Nevyjasné vlastnické vztahy k pozemkům a přístupovým cestám
  • Výslovný nesouhlas některých vlastníků s plánovanou výstavbou
  • Stávající inženýrské sítě pod plánovaným místem výstavby výtahu
  • Vyjadřovací zprávy dalších dodavatelů energií (voda, kanalizace, elektro, telekomunikace, atd.

 

Potřebujete i vy pomoci? Ozvěte se nám, jsme tu přece pro vás! Odborně vám poradíme!

————————————————————————
Nemáte dosud vyřešené financování vašeho výtahu?
Nevadí, pomůžeme vám! Napište si o možnosti.


gray-bggray-bggray-bg
gray-bggray-bggray-bg