Výroba výtahu

Naše výtahy vyrábíme ve výrobním závodě v České republice, přímo v Karviné, v průmyslové zóně na Novém poli. Celá výroba je velmi zjednodušeně rozdělena do třech základních částí: vývoj, vlastní výroba a testování.

Ve vývojovém centru se po celý rok pracuje na všech vylepšeních a změnách koncepce výtahů, včetně kompletní elektrovýbavy, aby naše výtahy byly svým způsobem jedinečné a originální, přitom praktické a úsporné, pro vás také stále atraktivní a zajímavé.
Vše, co úspěšně vyvineme, také na našich vlastních, plně automatických, švýcarských strojích vyrobíme. Umíme laserově řezat, vypalovat (přesná práce s kovem), svářet, a to včetně jakýchkoliv souvisejících atypických ocelových konstrukcí. Na vše máme potřebné certifikáty jakosti a kvality.

Než vám cokoliv dodáme, vše úspěšně testujeme na vlastní Testovací věži (4 stanice). Každý inovovaný nebo vlastnoručně vyvinutý prvek přímo v praxi testujeme na desetitisíce stále se opakujících se cyklů (otevírání závírání dveří, pohyb nahoru a dolů, přesné zastavování, plynulost rozjedu a dojezdu, brždění, sepnutí elektro součástí, atd.). Dostáváme tak na místě velmi cennou zpětnou vazbu o chování dílu, výdrži či změnách parametrů.

A v tomto se také lišíme od konkurentů: než cokoliv sériově dodáme a namontujeme, pečlive nejdříve v praxi otestujeme, prověříme a vyzkoušíme. Osvědčí-li se konkrétní díl, stane se pevnou součástí našeho výtahu. Náš výtah umožňuje také plně softwarově programovatelné a vámi volitelné INOVATIVNÍ nastavení nejrůznějších parametrů. Chování výtahu si tak můžete plně přizpůsobit vašim potřebám a zvyklostem.
A to je přece to, oč tu běží: „náš výtah se přizpůsobuje vám, nikoliv vy se přizpůsobujete výtahu“.


zp

Výrobní závod v Karviné (Severní Morava). Vlevo je krásně vidět zmíněná TESTOVACÍ VĚŽ.